Odnośniki
Przejdź do: www.mszczonow.pl
Treść strony
KADENCJA 2023-2028
Sołectwo (miejscowości wchodzące w skład sołectwa)
Imię i nazwisko sołtysa
Kontakt do Sołtysa
1.
ADAMOWICE (Adamowice, Powązki)
FEDEROWICZ ANNA
adamowice@mszczonow.pl
692 344 561
2.
BADOWO-DAŃKI (Badowo-Dańki)
MATYJAS EMIL
badowo-danki@mszczonow.pl
733 345 080
3.
BADOWO-MŚCISKA (Badowo-Mściska)
SIWIEC RENATA
badowo-msciska@mszczonow.pl
4.
BADÓW GÓRNY (Badów Górny)
SZELĄG MAGDALENA
507 740 038
5.
BOBROWCE (Bobrowce)
KAZIMIERCZAK DARIUSZ
bobrowce@mszczonow.pl
600 046 547
6.
BRONISŁAWKA (Bronisławka)
PAWLAK MAGDALENA
bronislawka@mszczonow.pl
663 236 926
7.
CIEMNO-GNOJNA (Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki)
JURCZAK PIOTR
ciemno-gnojna@mszczonow.pl
607 613 383
8.
GĄBA (Gąba)
LEGIĘCKI SYLWESTER
gaba@mszczonow.pl
665 796 616
9.
GRABCE JÓZEFPOLSKIE (Grabce Józefpolskie)
BURCHERT WOJCIECH
grabce.jozefpolskie@mszczonow.pl
10.
GRABCE-TOWARZYSTWO (Długowizna, Grabce Wręckie, Grabce-Towarzystwo, Wólka Wręcka)
WACHNIK MONIKA
grabce-towarzystwo@mszczonow.pl
665 796 567
11.
GURBA (Gurba, Szeligi, Zdzieszyn)
CHOIŃSKA WANDA
gurba@mszczonow.pl
601 088 732
12.
JANÓWEK (Janówek, Nowe Poręby)
WÓJCIK MARTA
janowek@mszczonow.pl
726 673 063
13.
KAMIONKA (Adamówek, Kamionka)
CIEĆWIERSKA KATARZYNA
kamionka@mszczonow.pl
500 270 876
14.
KOWIESY (Kowiesowo, Kowiesy)
MELON PIOTR
kowiesy@mszczonow.pl
693 148 704
15.
LINDÓW (Huta Piekarska, Lindów)
SAIKI-OSSOWICZ ANNA
lindow@mszczonow.pl
662 484 752
16.
LUTKÓWKA (Lutkówka)
ZYLBERT WIOLETTA
lutkowka@mszczonow.pl
696 231 184
17.
LUTKÓWKA-KOLONIA (Lutkówka-Kolonia)
GIERS JAN
lutkowka-kolonia@mszczonow.pl
18.
MARIANKA (Bronisławów, Marianka, Pieńki Strzyże, Władysławów)
STROJEK ŁUKASZ
marianka@mszczonow.pl
667 134 291
19.
MARKÓW-TOWARZYSTWO (Czekaj, Lublinów, Marków-Towarzystwo)
SUPEŁ ZBIGNIEW
604 118 997
20.
NOSY-PONIATKI (Nosy-Poniatki)
SŁOJEWSKI PIOTR
nosy-poniatki@mszczonow.pl
508 123 474
21.
OLSZÓWKA - NOWY DWOREK (Nowy Dworek, Olszówka)
JAKUBIAK ELŻBIETA
olszowka-nowy.dworek@mszczonow.pl
783 861 293
22.
OSUCHÓW (Dębiny Osuchowskie, Osuchów)
WITKOWSKI SYLWESTER
osuchow@mszczonow.pl
725 385 760
23.
PAWŁOWICE (Małachowszczyzna, Olszewek, Pawłowice)
WOJCIECHOWSKI DARIUSZ
609 067 843
24.
PIEKAROWO (Budy-Zasłona, Michalin, Piekarowo, Podlindowo)
MACISZEWSKA MARZENA
508 872 756
25.
PIEKARY (Piekary)
ZIELIŃSKA ANNA
piekary@mszczonow.pl
26.
SOSNOWICA (Sosnowica)
WOJDAK GRAŻYNA
sosnowica@mszczonow.pl
605 247 062
27.
STRZYŻE (Budy Strzyże, Strzyże, Pieńki Osuchowskie)
STROJCZYK ADAM
strzyze@mszczonow.pl
513 642 995
28.
SUSZENIEC (Edwardowo, Suszeniec)
RYBICKA BARBARA
suszeniec@mszczonow.pl
602 477 506
29.
ŚWINICE (Marków Świnice, Świnice)
CZARNECKA KATARZYNA
swinice@mszczonow.pl
665 886 998
30.
WRĘCZA (Wręcza)
OSIAL ANDRZEJ
wrecza@mszczonow.pl
693 530 288
31.
WYGNANKA (Wygnanka)
RUTKOWSKI CZESŁAW
wygnanka@mszczonow.pl
695 958 164
32.
WYMYSŁÓW (Wymysłów)
WITCZAK MICHAŁ
wymyslow@mszczonow.pl
791 698 771
33.
ZBIROŻA (Dwórzno, Zbiroża)
CHOJECKI MICHAŁ
zbiroza@mszczonow.pl
661 167 251
34.
ZIMNA WODA (Chudolipie, Lutkówka Druga, Tłumy, Zimna Woda)
KRAJEWSKI WOJCIECH
zimna.woda@mszczonow.pl
691 401 017
35.
ZIMNICE (Zimnice)
SZCZEPAŃSKA ANETA
zimnice@mszczonow.pl
693 111 983