Biuletyn Informacji Publicznej
URZĘDU MIEJSKIEGO W MSZCZONOWIE

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.mszczonow.pl

Treść strony

KADENCJA 2018-2023

Sołectwo (miejscowości wchodzące w skład sołectwa)
Imię i nazwisko sołtysa
Kontakt do Sołtysa

1.
ADAMOWICE (Adamowice, Powązki)
FEDEROWICZ ANNA
adamowice@mszczonow.pl
692 344 561

2.
BADOWO-DAŃKI (Badowo-Dańki)
MATYJAS EMIL
badowo-danki@mszczonow.pl
733 345 080

3.
BADOWO-MŚCISKA (Badowo-Mściska)
SIWIEC RENATA
badowo-msciska@mszczonow.pl

4.
BADÓW GÓRNY (Badów Górny)
WOLNA TERESA

5.
BOBROWCE (Bobrowce)
KAZIMIERCZAK DARIUSZ
bobrowce@mszczonow.pl
600 046 547

6.
BRONISŁAWKA (Bronisławka)
MAGDALENA PAWLAK
bronislawka@mszczonow.pl

7.
CIEMNO-GNOJNA (Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki)
JURCZAK PIOTR
ciemno-gnojna@mszczonow.pl
607 613 383

8.
GĄBA (Gąba)
LEGIĘCKI SYLWESTER
gaba@mszczonow.pl
665 796 616

9.
GRABCE JÓZEFPOLSKIE (Grabce Józefpolskie)
BURCHERT WOJCIECH
grabce.jozefpolskie@mszczonow.pl

10.
GRABCE-TOWARZYSTWO (Długowizna, Grabce Wręckie, Grabce-Towarzystwo, Wólka Wręcka)
DRZEWIECKA ELŻBIETA
grabce-towarzystwo@mszczonow.pl

11.
GURBA (Gurba, Szeligi, Zdzieszyn)
CHOIŃSKA WANDA
gurba@mszczonow.pl
601 088 732

12.
JANÓWEK (Janówek, Nowe Poręby)
SITAREK ADAM
janowek@mszczonow.pl
503 067 929

13.
KAMIONKA (Adamówek, Kamionka)
KATARZYNA CIEĆWIERSKA
kamionka@mszczonow.pl
500 270 876

14.
KOWIESY (Kowiesowo, Kowiesy)
MELON PIOTR
kowiesy@mszczonow.pl

15.
LINDÓW (Huta Piekarska, Lindów)
MROCZKIEWICZ BOŻENA
lindow@mszczonow.pl
698 233 666

16.
LUTKÓWKA (Lutkówka)
WIOLETTA ZYLBERT
696 231 184
lutkowka@mszczonow.pl

17.
LUTKÓWKA-KOLONIA (Lutkówka-Kolonia)
GIERS JAN
lutkowka-kolonia@mszczonow.pl

18.
MARIANKA (Bronisławów, Marianka, Pieńki Strzyże, Władysławów)
STROJEK ŁUKASZ
marianka@mszczonow.pl
667 134 291

19.
MARKÓW-TOWARZYSTWO (Czekaj, Lublinów, Marków-Towarzystwo)
BADOWSKI ANDRZEJ

 20.
NOSY-PONIATKI (Nosy-Poniatki)
SŁOJEWSKI PIOTR
nosy-poniatki@mszczonow.pl
508 123 474

21.
OLSZÓWKA - NOWY DWOREK (Nowy Dworek, Olszówka)
JAKUBIAK ELŻBIETA
olszowka-nowy.dworek@mszczonow.pl
783 861 293

22.
OSUCHÓW (Dębiny Osuchowskie, Osuchów)
WITKOWSKI SYLWESTER
osuchow@mszczonow.pl
725 385 760

23.
PAWŁOWICE (Małachowszczyzna, Olszewek, Pawłowice)
KŁOS HANNA

24.
PIEKAROWO (Budy-Zasłona, Michalin, Piekarowo, Podlindowo)
MELON RYSZARD
603 381 100

25.
PIEKARY (Piekary)
ZIELIŃSKA ANNA
piekary@mszczonow.pl

26.
SOSNOWICA (Sosnowica)
SZCZEPAŃSKA ELŻBIETA
sosnowica@mszczonow.pl
603 437 812

27.
STRZYŻE (Budy Strzyże, Strzyże, Pieńki Osuchowskie)
DRZEWIECKA JUSTYNA
strzyze@mszczonow.pl

28.
SUSZENIEC (Edwardowo, Suszeniec)
RYBICKA BARBARA
suszeniec@mszczonow.pl
602 477 506

29.
ŚWINICE (Marków Świnice, Świnice)
WASIAK KATARZYNA
swinice@mszczonow.pl
603 414 203

30.
WRĘCZA (Wręcza)
OSIAL ANDRZEJ
wrecza@mszczonow.pl
693 530 288

31.
WYGNANKA (Wygnanka)
JANKOWSKA MARIANNA
wygnanka@mszczonow.pl

32.
WYMYSŁÓW (Wymysłów)
MELON HANNA
wymyslow@mszczonow.pl
721 220 455

33.
ZBIROŻA (Dwórzno, Zbiroża)
CHOJECKI MICHAŁ
zbiroza@mszczonow.pl
661 167 251

34.
ZIMNA WODA (Chudolipie, Lutkówka Druga, Tłumy, Zimna Woda)
KRAJEWSKI WOJCIECH
zimna.woda@mszczonow.pl
691 401 017

35.
ZIMNICE (Zimnice)
SZCZEPAŃSKA ANETA
zimnice@mszczonow.pl
693 111 983

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 8132
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-06-29 15:47:56