Biuletyn Informacji Publicznej
URZĘDU MIEJSKIEGO W MSZCZONOWIE

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.mszczonow.pl

Treść strony

Centralny Port Komunikacyjny

Szanowni Państwo,
Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. uprzejmie informuje, że prowadzi proces konsultacji społecznych w zakresie opracowywania projektu dokumentu pn.: Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego (dalej: SSL), co zostało podane do publicznej wiadomości na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej urzędów wojewódzkich (BIP) oraz w ogólnopolskich dziennikach prasowych. Dbając o jak najszersze dotarcie z tą informacją do wszystkim potencjalnie zainteresowanych, szczególnie mieszkańców gminy z obszaru objętego analizą, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej Gminy stosownej informacji:

10 lutego 2020 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne dokumentu pn.: Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego (dalej: SSL). Projektowany dokument – (SSL), który Państwu przedkładamy, jest efektem pierwszego etapu prac planistycznych, mających na celu określenie ram realizacji przedsięwzięć służących przebudowie i rozbudowie układu komunikacyjnego naszego kraju, w tym wyznaczenie korytarzy, w których będą usytuowane nowe inwestycje kolejowe i drogowe związane z projektem Centralnego Portu Komunikacyjnego. Opracowywany dokument będzie stanowił podstawę dla dalszych prac studialno-projektowych, zmierzających do realizacji ww. przedsięwzięć.

Wszystkie osoby zainteresowane zgłoszeniem swoich uwag do projektu ww. dokumentu, mogą wziąć udział w konsultacjach zgodnie z treścią obwieszczenia, do 10 marca 2020 r. włącznie.

Wszelkie istotne informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: konsultacje.cpk.pl

Zapraszamy do udziału w konsultacjach

Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

Metryka

 • opublikował: Przemysław Woźnicki
  data publikacji: 2020-02-25 10:57
 • zmodyfikował: Przemysław Woźnicki
  ostatnia modyfikacja: 2020-02-25 11:00

UCHWAŁA NR XLVII/444/10 w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami

Metryka

 • opublikował: Przemysław Woźnicki
  data publikacji: 2010-12-13 12:53
 • zmodyfikował: Przemysław Woźnicki
  ostatnia modyfikacja: 2010-12-13 12:59

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 7128
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-12-13 10:14:55